Zielona kawa ostatnio wywołuje sensację jako sposób leczenia otyłości.

Czy możemy ufać tym sprawozdaniom? Czy może jest to tylko jeden z wielu "trybów startu"? Jak można wyjaśnić ten efekt? Odpowiedzi na te pytania należy udzielić tutaj, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Porozmawiam również o możliwych skutkach ubocznych.

Nadwaga to nie tylko kwestia wyglądu, ale jeden z największych problemów zdrowotnych na świecie. Według szacunków WHO w 2008 r. 1,5 mld osób dorosłych na całym świecie miało nadwagę, w porównaniu z szacunkowo 2,3 mld w 2015 r. Około jedna trzecia z nich musi być oznaczona jako silnie nadwaga.

Mimo że przyczyny są liczne i różnorodne, nasz styl życia i nadmierna podaż wysokokalorycznej żywności nie sprawiają, że nie jest nam łatwo zachować szczupłość. Wśród wielu znanych skutków otyłości wymienić należy: miażdżycę, a w konsekwencji choroby układu krążenia lub cukrzycę z poważnymi powikłaniami.

Bez względu na przyczyny i konsekwencje nadwagi u poszczególnych pacjentów, jedno powinno być takie samo dla każdego: Każdy z przyjemnością znajdzie prosty i bezpieczny sposób na schudnięcie i zapobieżenie skutkom, takim jak cukrzyca i miażdżyca. To wyjaśnia sukces zielonej kawy. Ale czy ta obietnica może naprawdę stanąć w obronie naukowej kontroli?

Efekt redukcji masy ciała leku został poznany dzięki badaniom na Uniwersytecie Scrantona w Pensylwanii, USA.

Badanie Uniwersytetu w Scranton na temat odchudzania z dodatkiem wypisu z zielonej kawy

Badanie to zostało przedstawione na spotkaniu Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego, największego stowarzyszenia naukowego na świecie, w San Diego w marcu 2012 roku i wywołało sensację na konferencji.

Spotkanie w San Diego Spotkanie Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego: Nowe dowody dotyczące wpływu utraty masy ciała na zielone ziarna kawy

W badaniu 16 osób z nadwagą zażywało ekstrakt zielonej kawy lub placebo przez 22 tygodnie. W przeciwnym razie uczestnicy nie zmienili nawyków żywieniowych. Zużyli oni taką samą ilość kalorii (średnio 2400 kalorii dziennie). Nie zmieniły też swojej aktywności sportowej.

Rezultat jest zaskakujący: 16 osób z nadwagą, z których każda przyjmowała wysokie i niskie ilości ekstraktu zielonej kawy i placebo przez sześć tygodni, nawyki żywieniowe i fizyczne były zawsze takie same. Przy wysokich dawkach u osób badanych średnia waga wynosiła 2,04 kg, przy niższych dawkach 1,54 kg, a przy placebo 0,32 kg. W ciągu 22-tygodniowego okresu obserwacji uczestnicy stracili 17 kilogramów amerykańskich funtów (7,7 kg). Ponownie odpowiadało to średnio zmniejszeniu masy ciała o 10,5 % i zmniejszeniu zawartości tłuszczu w organizmie o 16 %.

To imponujące. To badanie jest również szczególnie ważne, ponieważ jest to badanie z randomizacją, kontrolowane placebo z podwójnym ślepym ślepym ślepym ślepym testem. Ale za każdym razem wskazuje się również niewielką liczbę uczestników.

Sensowne studium przeprowadzone przez Uniwersytet w Scranton jest poparte norweskim badaniem z 2007 r., które ostatnio stało się mniej znane. Potwierdza on jednak w dużej mierze wyniki amerykańskiego badania:

Wpływ kawy wzbogaconej kwasem chlorogenowym na absorpcję glukozy w zdrowym wolontariacie i jej wpływ na masę ciała w przypadku długotrwałego użycia u osób z nadwagą i otyłych

http://www.realdose.com/wp-content/uploads/2011/07/Green-Coffee-Thom-E_J-Int-Med-Res-2007. pdf.

Wpływ utraty masy ciała na kwas chlorogenowy jest zredukowany tutaj i w innych badaniach. Występuje w kawie zielonej, a zwłaszcza w ekstrakcie zielonej kawy.

Obecnie prowadzone jest również badanie porównawcze z 2011 r., które rzekomo dowodzi, że wyniki te i działanie kwasu chlorogenowego są niebezpieczne.

W badaniu tym zaobserwowano ponad 2000 badań na ten temat, wybrano i porównano trzy odpowiednie badania. W badaniu porównawczym stwierdza się, że wyniki różnią się od siebie i że nie można składać wiarygodnych oświadczeń przez długi okres czasu.

To prawda, ale pomija fakt, że wszystkie trzy badania wykazały wyraźne zmniejszenie wagi. A ponieważ nie były to studia długoterminowe, nie mogły i nie chciały wygłaszać oświadczeń na temat długiego czasu Z

Choco Lite jest wyjątkową mieszanką 100% naturalnych składników, które pomagają odchudzać się w zdrowy sposób i jest odpowiedni dla dorosłych i mężczyzn, którzy chcą stracić kilogramy szczególnie w brzuchu i pośladkach. Kompleks witaminowy w połączeniu z odchudzającymi substancjami pomoże Ci szybko rozpuścić złogi tłuszczu. Produkt ten został sformułowany jako suplement, który może być użyty do zastąpienia posiłku, ale służy również dla kogoś, kto chce utrzymać idealną wagę i może użyć preparatu przed pójściem na siłownię. Opinie na temat produktów mówi nam, że to naprawdę działa, a także działa na różne rodzaje budowy i metabolizmu.

Niewiele produktów może konkurować z tym dodatkiem jakościowo-cenowym! W aptekach, podobne produkty mają bardzo wysokie koszty i nie jest wygodne do wydawania na wyszczuplający produkt, który nie daje gwarancji! Wiesz również, ile kosztuje utrata wagi w zdrowiu i utrzymanie kształtu masy ciała dzięki zdrowej żywności i konkretnym suplementom. Zamiast tego wyszczuplającego napoju otrzymasz wyniki, które będą widoczne i widoczne w ciągu tygodnia. Jak tylko twój metabolizm zaczyna spalać tłuszcz aby stworzyć energię, zobaczysz ogromną utratę masy ciała! Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Z Choco Lite można łatwo ściągnąć! Śmierć 10 kg w ciągu miesiąca!

www.choco-lite.it

Naturalne i skuteczne składniki zwalczające cellulit i skumulowane lipidy!

Mężczyzna jak kobieta, która czuje potrzebę szczupłej skóry lub dopasowania wagi, znajdzie w Czekoladzie znakomitego sojusznika, który działa, ponieważ skupia się na spalaniu lipidów, a nie mięśni! Składniki te są również zdrowe i są to głównie ekstrakty roślinne, które słyną z ich zalet. Rezultaty uzyskane dzięki tej specyficznej naturalnej kompozycji 100% można zobaczyć w ciągu kilku dni od pierwszego spożycia. Kompozycja jest dobrze wyważona i nic w formule nie zostało pozostawione przypadkiem. Produkt działa jak szwajcarski zegarek, precyzyjnie przywierając lipidy i dając ciału energię potrzebną mu do stawienia czoła dnia i pięknego uśmiechu na ustach.  Składniki są następujące:

Naturalna kakao przyspiesza lipolizę i spowalnia proces starzenia się kakao.

Zwiększa poczucie sytości, zmniejsza strawność kalorii.

Pomaga usunąć nadmiar płynu z ciała.

Ma niezrównany wpływ na utratę masy ciała i zapobiega otyłości.

Normalizuje metabolizm tłuszczów; przyspiesza przemianę materii

Promuje efektywną utratę masy ciała, ponieważ zmniejsza ilość zużywanych kalorii na dzień.

Ten kształt preparacji masy jest biologiczny i czysty! Czekolada, wyszczuplające! Potwierdzeniem tego jest ponad 7000 szczęśliwych kobiet, które straciły na wadze i wielu mężczyzn!

Oficjalna strona internetowa: www.choco-lite.it

Zwycięski przepis na odchudzanie niekoniecznie musi być zwykłym przepisem: sala gimnastyczna, dieta oraz wyjątkowo wysoka jakość życia i snu. Dzięki Choco Lite możesz odchudzać się jak ja, robiąc mniej i powodując mniejszy stres, ale odchudzając się tak samo. Jak to jest możliwe? Dzięki innowacyjnej i klinicznie przetestowanej formule odchudzania, która pomoże Ci skoncentrować się na utracie wagi tylko na częściach, w których gromadzi się dużo tłuszczu.

Jak używać tego produktu? Łatwy! Aby stracić 10 kg w ciągu miesiąca, przepis jest prosty i wystarczy postępować zgodnie z tymi instrukcjami:

Sposób jego stosowania został opisany na opakowaniu i bez pytania innych, jak go używać, postępuj zgodnie z dawką podaną w pudełku.

Czekolada służy wszystkim ludziom z problemami wagi, aby szybko szczupły bez wykonywania wyczerpującej diety. Opinie lekarskie i porady ekspertów są tymi rzeczami, które musimy śledzić, jeśli chcemy mieć pewność, że kupujemy ważny i gwarantowany produkt. Cieszę się, że mogę powiedzieć, iż recenzje na różnych blogach i stronach medycznych są obfite i że każdy zgadza się z doskonałymi cechami czekolady!

Istnieje wiele forów, które zajmują się odchudzaniem produktów i z pewnością nie przegapisz interesującego tematu, który nominuje nasz produkt jako jeden z najlepszych faworytów na rynku. Opinie osób, które skorzystały z tego dodatku uważam za najbardziej istotne przed podjęciem decyzji o zakupie. Recenzje napisane osobiście nie mogą być nieprawdziwe i zazwyczaj można również znaleźć zdjęcia przed i po. Fora, które zajmują się tematami takimi jak odchudzanie mogą następnie skierować Cię do jednego z podobnych produktów, ale nie takiego samego jak oryginalny. Z tego powodu należy uważać, aby kupować tylko na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Z Choco Lite można łatwo ściągnąć! Śmierć 10 kg w ciągu miesiąca!

www.choco-lite.it

Naturalne i skuteczne składniki zwalczające cellulit i skumulowane lipidy!

Choco Lite we Włoszech kupujesz na oficjalnej stronie producenta! Oryginalny produkt jest unikalny i gwarantuje zdrowe odchudzanie się w czasie.